Zadzwoń 22 308 80 60

Skontaktuj się!
O firmie

 

Firma POLCOM posiada ponad 25-letnie doświadczenie w realizacji projektów systemów informatycznych dla sklepów, restauracji i hoteli. Charakteryzuje nas wysoki stopień specjalizacji oraz w pełni wykwalifikowany personel. Możemy poszczycić się byciem jedną z najbardziej doświadczonych i wyspecjalizowanych firm wdrożeniowych w branży. Dzięki ponad dwudziestoletniemu doświadczeniu udało nam się dogłębnie zrozumieć wyjątkowe potrzeby i wyzwania stojące przed sklepami, restauracjami i hotelami w zakresie integracji technologii i zarządzania. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów ściśle współpracuje z naszymi klientami, aby zrozumieć ich specyficzne potrzeby i cele.

Nasza firma stara się zapewnić naszym klientom kompleksowe wsparcie, począwszy od analizy i projektowania projektu, po wdrożenie i bieżące utrzymanie. Nasz zespół ekspertów posiada bogate doświadczenie w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań odpowiadających unikalnym potrzebom każdego klienta. Przez lata zyskaliśmy reputację firmy dostarczającej wysokiej jakości rozwiązania IT dla szerokiego spektrum przedsiębiorstw. Specjalizujemy się we wdrażaniu systemów kasowych, oprogramowania do zarządzania stanem magazynowym oraz obsługą klienta.

 Rozumiemy, że firmy wymagają niezawodnych i wydajnych systemów informatycznych, aby zapewnić płynne działanie i doskonałą obsługę klienta. Jedną z naszych wyróżniających się cech jest całodobowy serwis. Wiemy, że problemy techniczne mogą pojawić się w każdej chwili i że nawet drobny problem może zakłócić Twoją codzienną pracę. Dlatego dysponujemy zespołem doświadczonych techników, którzy są dostępni przez całą dobę, aby zapewnić wsparcie i rozwiązać wszelkie pojawiające się problemy. Ponadto dostarczamy niezawodny sprzęt najwyższej jakości, który gwarantuje sprawne i pozbawione zakłóceń funkcjonowanie przedsiębiorstw naszych Klientów. Nasz sprzęt jest dostosowany do wyjątkowych potrzeb hoteli, restauracji i sklepów, a my zapewniamy, że jest on prawidłowo zainstalowany i skonfigurowany, aby zminimalizować wszelkie przestoje.

W POLCOM wierzymy, że sukces naszych klientów jest naszym sukcesem.

 

Nasi Partnerzy: 

 

                      

 

                                      

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl
Sklep internetowy Shoper.pl