Zadzwoń 22 308 80 60

Skontaktuj się!

Small Business CENTRALA

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Cena brutto: 1 230,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
1230.00
Cena netto: 1 000,00 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
ilość szt.
Zyskujesz 1 230 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: SYMPLEX
Kod produktu: 111_20160629103230

Opis

Zaawansowane konfiguracje

 

Poza prostym jednostanowiskowym programem do fakturowania lub programem, który składa się z kilku modułów (pełna magazynówka, kasy fiskalne, księgowość i kadry) istnieje również możliwość innego, szerszego skonfigurowania programu. Small Business umożliwia różne metody pracy wielostanowiskowej. Może on być obsługiwany przez wielu użytkowników w różnych miejscach.

Dajemy do dyspozycji użytkownika takie narzędzia jak:

1. Sieć - czyli możliwość spięcia kilku komputerów (do 20 stanowisk) w wewnętrznej sieci lokalnej. Taka konfiguracja umożliwia pracę kilku użytkowników na jednej bazie danych w tym samym czasie. 

2. Samodzielne stanowiska pos (SSPOS) - czyli wyposażenie sklepu, najczęściej spożywczego, w większą ilość stanowisk sprzedaży (do 99), do których podpięte są drukarki fiskalne. Całość konfiguracji oparta jest o sieć lokalną, z tym, że każde stanowisko sprzedaży jest samodzielnym oprogramowaniem z własną bazą danych i jedynie komunikuje się z serwerem co jakiś czas, aby wymienić się z nim danymi. Jest to rozwiązanie zapewniające większe bezpieczeństwo pracy.  Więcej na temat SSPOS >>>

3. Terminal - to oprogramowanie oparte o komunikację przez sieć internetową lub lokalną i umożliwiające zdalne połączenie się z programem zainstalowanym na komputerze w innej lokalizacji. Taka konfiguracja najczęściej wykorzystywana jest do podglądu i pracy z laptopa lub komputera w domu, do programu w firmie, lub do programów w placówkach położonych w różnych lokalizacjach. Aby można było uzyskać dostęp do programu, musi on być w wersji sieciowej. Praca w trybie terminalowym nie wymaga dużej transmisji danych ponieważ stanowisko robocze przesyła tylko obraz uruchmionego na nim programu. W drugą stronę natomiast przesyłane są komendy sterujące pochądzące z klawiatury i myszki stanowiska terminalowego. 

4. Filie POS, Filie magazynowe, Filie uproszczone - to moduły programu, które umożliwiają wymianę danych pomiędzy programami w obrębie centrali i placówek jednej firmy. Mogą działać jak sklepy firmowe gdzie centrala firmy podejmuje większość decyzji handlowych (filie pos , jako w pełni autonomiczne placówki (filie magazynowe  lub przesyłać dane tylko w celach księgowych (filie uproszczone  
Program Small Business przeznaczony jest do kompleksowej obsługi małych i średnich firm ze szczególnym uwzględnieniem firm handlowych posiadających urządzenia fiskalne.
Mimo swej wszechstronności program jest łatwy w obsłudze, posiada przyjazną platformę komunikacji z użytkownikiem, a co najważniejsze doskonale sprawdza się w codziennej praktyce. Program wyposażony jest w szerokie możliwości raportowania, a wśród jego szczególnych cech należy wymienić dużą elastyczność pozwalającą na dostosowanie programu do indywidualnych potrzeb użytkownika.
Podstawowe możliwości programu:

 Prowadzenie gospodarki magazynowej.
 Wystawianie faktur Vat w cenach netto i brutto.
 Wprowadzanie zakupów wg dokumentów w cenach netto i brutto.
 Kartoteki kontrahentów z bieżącym saldem transakcji i płatności.
 Gospodarka magazynowa rozszerzona o produkcję (przychody i rozchody
   wewnętrzne).
 Lista dłużników i wierzycieli.
 Rejestr wpłat i wypłat kasowych - wystawianie KP i KW.
 Rejestr wpłat i wypłat na konta bankowe - wystawianie poleceń przelewów
   i przekazów bankowych.
 Raporty ze sprzedaży, zakupów, kasowe. Przesunięcia międzymagazynowe.
 Inwentaryzacja - protokół różnic, spis towarów z dodatkową możliwością
   wyszczególnienia dostaw, z jakich pochodzą towary.
 Współpraca z drukarkami fiskalnymi.
 Współpraca ze skanerami kodów kreskowych.
 Drukowanie kodów kreskowych.
 Możliwość samodzielnego tworzenia wzorów dokumentów - zmiana wyglądu faktury,
   rachunku itp.
 Drukowanie polskich znaków na dowolnej drukarce obecnej na naszym rynku.
 Export/import danych do/z formatu DBF lub TXT.
 Możliwość wczytania danych z dowolnego programu opartego na bazach DBF.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl
Sklep internetowy Shoper.pl